Kvalitné podlahy menia priestor

odolná podlaha na ihrisko

Komfortné, odolné a protišmykové. To sú len jedny z výhod, ktoré poskytujú vysoko odolné PVC a gumené podlahy. Ich využitie je nespočetné a majú viac výhod, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Aké? Prinášame vám zopár typov.

Kvalitné a odolné podlahy majú svoje miesto v priemysle, športe, skladoch či kultúrnych podujatiach. Medzi ich najväčšie prednosti patrí jednoznačne komfort pri chôdzi, nakoľko sa vyznačujú vysokou elasticitou. Sú odolné voči dennému použitiu či vlhkosti a jednoducho sa čistia. Poznáte ich revolučné využitie ?

 Šport a fitness podlahy 

podlaha do fitness

Je dôležité zvoliť si podlahu, ktorá bude bezpečne slúžiť niekoľko rokov. Aj samotné fitness priestory potrebujú byť vybavené kvalitnou športovou podlahou. S granulátovými alebo gumenými dlážkami bude interiér vo fitness centrách či štadiónoch nie len bezpečný ale aj atraktívny a pohodlný. Dnes sú už dostupné minimálne dva rozmery a niekoľko farebných prevedení, ako čierna, zelená, modrá, šedá a mnoho ďalších. Výhodou týchto podláh je aj jednoduchá údržba.

 

Keďže sú tieto podlahy ergonomicky ladené pre šport, sú komfortné a elastické. Úspešne odolávajú vlhkosti, takže sa nemusíte obávať plesní a podobných nepríjemností. Podlahy sú protišmykové, aby sa zabránilo pádom a zraneniam. Bonusom sú nízke emisie. Takéto športové podlahy totiž poskytujú zdravé prostredie bez nežiadúcich výparov.

Detské a workout ihriská

vonkajšie detské ihrisko

Ihriská by mali spĺňať isté pravidlá bezpečnosti. Gumové podlahy boli vyvinuté tak, aby minimalizovali riziko vážneho zranenia, spôsobeného napríklad pádom z hojdačky. Takéto podlahy boli testované v súlade s bezpečnostnými požiadavkami. Panely na detské alebo workout ihriská sa ľahko inštalujú a sú príjemného vzhľadu, čo je hlavne pre detské ihriská výhodou. Okrem iného majú výbornú schopnosť absorpcie nárazov a zvuku, sú extrémne trvanlivé, dlhodobo pružné a majú jednoduchú údržbu. Stačí ich opláchnuť vodou zo záhradnej hadice. Svojím vzhľadom navyše vytvárajú čistejšie a profesionálnejšie prostredie. Vysoká elasticita a komfort pri chôdzi sú aj prípade detských či multifunkčných ihrísk výhodou. Antibakteriálny a protišmykový povrch poteší aj mamičky s deťmi.

Podlahy vo fitness centrách, detských či multifunkčných ihriskách dotvárajú nie len celkový vzhľad priestoru ale aj funkčnosť a pocit bezpečia, ktorí by návštevníci, deti či športovci mali cítiť. Výber tej správnej podlahy netreba zanedbať. Protišmykovými, odolnými a bezpečnými dlážkami, viete dotvoriť priestor, kde sa budú chcieť návštevníci vrátiť.

Be the first to comment on "Kvalitné podlahy menia priestor"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*