Projekty bungálovov od 80 do 130 m2

4-izbový bungalov

Najpopulárnejšou kategóriou sú bungalovy s rozlohou od 80 do 130 m2. S väčším priestorom prichádza aj viac možností. Ste náročný? Váš partner, či partnerka je tiež? Vaše deti chcú tiež to najlepšie? Naše projekty určite oslovia každého z vás.

JAKUB – skoro 103m2 v sebe ukrýva štýlovú obývačku so samostatnou spálňou. Dve kúpelne sú tiež odpoveďou na samostatnosť a tak sa ráno nemusíte báť, že vy zmeškáte do práce, alebo vaše deti do školy.

ONDREJ  – tento štvorizbový  lacný bungalov má skvelú centrálnu obývačku a tri spálne. Ak vám teda nevadí krásna veľká kúpeľňa a rozľahlé izby, tak ste našli svoj budúci domov, pretože tento vyvážený domček je dôkazom, že aj na skoro 85 m2 sa dajú robiť zázraky.

PETER – máte deti a sťažujú sa na málo priestoru? Sú dve? Tri? Potom je Peter presne pre vás. Okrem vašej spálne sa tu nachádzajú dve detské izby, pričom jedna z nich má 16,3 m2, čiže tam dostatočný priestor nájde aj viac detí. Jedna kúpeľňa s toaletou a ďalšia samostatná toaleta nikoho neobmedzí. 110 m2, ktoré si zaslúžia ich nazvať domovom.

JOZEF – váš bungalov by nemal byť domovom iba pre vás, ale aj pre vaše auto? Jozef okrem 100m2 ponúka tiež skoro tridsaťmetrovú garáž. Tri veľké spálne a dve samostatné kúpeľne sú ako stvorené pre štvorčlennú rodinu.

 TIMOTEJ – je vždy ráno plná kúpeľňa? V bungalove Timotej tieto problémy mať nebudete. Týchto skoro 100m2 obsahuje dve samostatné kúpeľne a ešte jednu ďalšiu toaletu. Tri veľké spálne  a obývačka spojená s kuchyňou zabezpečia, že budete mať komfort v izbe, obývačke a tiež v kúpeľni.

projekt bungalov- Timotej

Timotej-bungalov

 

JURAJ – hľadáte bungalov s veľkou garážou? Vyberte si Juraja, ktorý ponúka 108m2 a 35 m2 garáže. Mali ste vždy pocit, že vaša spálňa je stiesnená? Tento bungalov má výrazne väčšiu spálňu a dve relatívne veľké detské izby. Dve kúpeľne, veľká obývačka, štýlová kuchyňa a k tomu 21,5m2 verandy.

MARCEL –  štvorizbový bungalov na kľúč o rozlohe skoro 115m2. Zaslúžite si pri spálni aj šatník? Samozrejme, na to myslí Marcel. Okrem toho dve detské izby a dve samostatné kúpeľne. Okrem toho tiež barový pult pri kuchyni, jedálenská časť v obývačke a útulný dom už len čaká na svojho majiteľa.

MATEJ – necelých 110m2 je pre štvorčlennú rodinku akurát. Každý získa svoje pohodlie vďaka trom spálňam. Chýbal vám úložný priestor pri kuchyni? Už nebude. Možno by ste však v lete chceli prejsť z obývačky na skoro 20 metrovú verandu. Tak je to jasné, hľadáte Mateja.

JÚLIUS – veľký dom a tiež rozľahlá garáž. Presne taká je vaša predstava. Určite dve kúpeľne a tri veľké spálne.Zaujalo by vás keby mal skvelo riešenú obývačku s verandou? Zoznámte sa, toto je presne Július a jeho 108 m2.  

 LADISLAV – páči sa vám bungalov, no možno chcete aj podkrovie. Tak je to vyriešené. Ladislav obsahuje tri spálne, dve kúpeľne, priestrannú obývačku s kuchyňou a schodisko, ktoré môže viesť do podkrovia. Iba sa rozhodnúť. Skvelých 120 m2 vás svojou dispozíciou určite osloví.

MAXIM  – prečo Maxim? Pretože je maximálne využitý a má tiež obývateľné podkrovie. Ak hľadáte domov s vlastnou kanceláriou, alebo prípadne hosťovskou izbou, tak je Maxim vašou voľbou. Tri kúpeľne, čiastočne oddelená kuchyňa od obývačky, a to všetko na 104,2 m2? Presne tak.

 ŠTEFAN – alebo možno STEVEN, pretože tento dom pôsobí ako domčeky z amerických filmov. Môže za to krásny pohľad spredu na vchod. Štýlový je však tiež zvnútra. Pri skoro 30 metrovej obývačke, troch spálňach a dvoch kúpeľniach môžete mať svoj sen za veľmi rozumnú cenu a hlavne štýlovo.

RADIM – chcete dom, chcete krásny dom, chcete krásny veľký dom. Taký je model Radim. Dve veľké detské izby a 20 metrová spálňa sú riešením pre náročného klienta. Vynikajúce riešenie nejde prehliadnuť. Možno je toto váš budúci domov.

RADOVAN – bungalov, ale keby mal balkón. Má. Rozsiahly balkón na poschodí si zamilujete. Radovan je 100m2 skvelého riešenia pre 4-5 člennú rodinu. Podkrovie zabezpečí súkromie a na prízemí dosiahnete perfektný komfort. Oslovilo vás to? Samozrejme.

RASTISLAV – hľadáte obývačku, kde budete môcť pozvať známych? Hľadáte dom, ktorý vám budú chváliť všetci priatelia? Rastislav je výnimočné riešenie pre moderné bývanie. Tri veľké spálne, komfortná kúpeľňa a ďalšia toaleta, samostatná kuchyňa a priestorná chodba je možnosť, ktorá sa neodmieta.

bungalov Rastislav

projekt bungalov

OLIVER – uvažujete o dome s rozlohou okolo 100 m2, kde sú tri spálne, veľká chodba a kuchyňa oddelená od obývačky. Oliver je presne ten typ domčeka. Okrem toho je to dom, v ktorom máte samostatný sklad a pri kuchyni oddelenú špajzu. Oliver myslí na všetko.

Ponuka je široká a hlavne zaujímavá, už sa iba rozhodnúť.

 

Be the first to comment on "Projekty bungálovov od 80 do 130 m2"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*