Zbavte sa vírusov a baktérií v čakárni či ambulancii vďaka ozónu

Dezinfekcia ozónom čakárni

Svoje využitie si dezinfekcia ozónovým generátorom nájde vo viacerých odvetviach. Veľmi dôležitá je tam, kde je ešte vyššie riziko výskytu rôznych druhov vírusov a baktérií a to sú čakárne u lekára či ambulancie.

Moderná metóda dezinfekcie bez použitia chémie

Ozón je jednotkou na trhu v dezinfekcii práve vďaka jeho neprekonateľným oxidačným vlastnostiam. Zničí až 99,9% všetkých mikroorganizmov, baktérií, vírusov vrátane koronavírusu! a eliminuje nepríjemné zápachy. Ionizácia vzduchu sa vďaka svojej účinnosti a bezpečnosti stala veľmi populárnou metódou.

Generátor ozónu do čakární a ambulancií

Šírenie vírusov je zvýšené práve v čakárňach u lekára. Pravidelná prevádzka generátora ozónu dokáže toto riziko eliminovať. Jeho použitie je veľmi jednoduché a úplne bezpečné. Po skončení prevádzky zariadenia je potrebné počkať určitú dobu, ozón sa rozloží späť na čistý kyslík a následne je priestor vhodný na svoje využitie.

Ktorý ozón generátor je vhodný?

V prípade čakární a ambulancií treba myslieť na záruku kompletnej dezinfekcie a vyčistenia priestoru. Rozhodne treba siahnuť po profi certifikovanom ozón generátore, ktorý bude spĺňať všetky potrebné kritériá. Na trhu nájdete viaceré druhy zariadení s rôznymi typmi výkonov. Pre čakárne a ambulancie odporúčame ozón generátor s výkonom 80 000mg/h, ktorý dokáže miestnosť vyčistiť v priebehu 60 minút. Aj keď investícia bude na začiatku vyššia, môže sa vrátiť už po 3-4 použití a nemusíte tak myslieť na náklady spojené so servisom dezinfekcie.

Be the first to comment on "Zbavte sa vírusov a baktérií v čakárni či ambulancii vďaka ozónu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*